2 Ay Sonra Yeniden Avni Aker, Ama Bir Farkla!

umut bulut 100. gol konyasporBu sene gittiğim maçların hepsinde berabere kalmıştık, ama artık uğursuzluğumu yendim 🙂 bu akşam (2 Nisan 2010 Cumartesi) Konya maçını Umut Bulut’un 100. golüyle 1-0 kazandık. Aslında gol Burak’ın hakkıydı ama boştaki Umut’u görünce pas atmayı tercih etti ve takımımıza galibiyeti, (bana göre şampiyonluğu) getiren golü attı.

Hakem’in Burak Yılmaz’ın her pozisyonunda faul çalması (Burak Yılmaz’ın herhangi bir müdahalesi olmamasına rağmen!) bizleri çıldırttı. Maçın sonlarında Burak Yılmaz sahadan çıkarken Trabzonsporlu eski oyuncu Adnan Güngör’ün yaptıkları ise hazmedilir gibi değildi. Hakem Burak’a vurduğunu gördüğü halde 2. sarı kartı gösteremedi. Hakem’e rağmen maçı kazanmasını bildik.

Sonunda Avni Aker’de izlediğim bir maçı kazandık ya önemli olan buydu 😛 Yanılmıyorsam stada ilk defa babasıyla gelen çocuğun sözleri ise hala aklımda: “habunlar nasi oynay ya, televizyonda daha iyi oynayler”. Aslında haksız da değildi, maçta kötü oynadık ama kazanmasını bildik.

Son olarak, eğer oynadığımız son maçlar irdelenirse, rakiplerimiz+hakemleri yenmeye devam ediyoruz, ve bu sene Şampiyon Trabzonspor olacaktır!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir