Bizimkiler Köpekleşmedi!

Hani ganzilistv’nin (Ayhan Abi’nin) bir videosu vardı. 20 sene sonra çocukların sana 2011’i sorduğunda onlara “Bizimkiler Köpekleşmedi” diyin diye yazıyordu. Evet Bizimkiler hiçbirzaman Köpekleşmedi, Köpekleşmeyecek de. Lakin “Fenerbahçe Camiası” (bu güne kadar onları camia olarak suçlamamış olsam da artık hepsinden bahsediyorum) Köpekleşmenin en alasını yapmışlardır, hala daha yapmaya devam ediyorlar.

3 Ekim 2011 tarihinde Köpekleşen ise GençFB kadın taraftar grubu başkanı “Ayça Özdemir” ve Hürriyet’in Spor bölümü. Ayça denen kişiyle yapılan ropörtajın Trabzonspor’umuzla ilgili kısmını yayınlayan ardından hürriyet.com.tr’den kaldıran spor editörleri ropörtajı okumadan yayınlarken aklınız neredeydi? Bu kadar tepki alacağınızı bilmiyor muydunuz? Hürriyet de en az bu “ezik fenerbahçe camiası” kadar “onursuz”dur.

Şeref, Onur, Haysiyet, Ar, Namus gibi kavramlardan uzak olan bu “fenerbahçe camiası”nın hem dişi hem erkek bireylerini bu kavramları okuyup anlamaya ve öğrenmeye davet ediyorum. Ancak o zaman at gözlüklerini çıkartıp başkasına bok atmak yerine kendilerine dönüp bakarlar ve gerçeği görürler.

Ropörtaj’ın “Onurlu” Trabzonspor’umuzla ilgili kısmı (varın geri kalan yorumları siz yapın):

3 comments on “Bizimkiler Köpekleşmedi!

  1. Pingback: Ezik Fenerbahçe’lilerden Ezik Ezik Mesajlar | Hasan Hüseyin ÇAKIR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir