Şampiyonluk Umut’la Gelecek

Haftalar öncesinde demiştim, Şampiyonluk golümüzü Umut atacak diye. Dakika 87 olup Buca skoru 1-1’e getirince Umut’ları tükenmişti bazı arkadaşların (Örneğin Muhammed Said). Dışarı çıkacam ben dedi, zorla tutup yerine oturttum. Golün ardından santra vuruşunu yaptık ve topu Umut’a attılar. Yediğimiz golden saniyeler sonra Umut ceza sahasına girmek üzereyken vuruşunu yaptı ve golünü attı. Yine son dakikalarda ve yine 1 farkla bir maçı daha kazandık.

“Günahların takımı Fenerbahçe” ise hakemlerin desteğiyle bir galibiyet daha kazandı. Napalım, onlar sahaya çıkıp “adam gibi” maç kazanmayı bilmeseler de bize “adam gibi” tebrik etmek düşer.

Geriye kalan 2 maçımızı da kazanıp şampiyon olacağız, ve şampiyonluk golünü de Umut Bulut atacak! Bundan bu kadar eminim ki…

Bu kadar Umut Bulut’dan bahsettikten sonra Burak Yılmaz’ın da kulaklarını çınlatmamak olmaz. Her zamanki gibi yüreğini ortaya koyarak oynadı ve takımımızı 1-0 öne geçiren golü attı. Teşekkürler Burak Yılmaz…

Ve takımımızın diğer oyuncuları, hepinizi tebrik ediyorum. Sahaya çıkıp başınız dik “güzel futbol” oynadığınız sürece bu taraftar her zaman arkanızda olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir