Tarih Tekerrür, Trabzonspor Fenevlileri Rezil Eder!

Trabzonsporumuz ilk defa katıldığı Şampiyonlar Ligi gruplarında 2010 Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Inter’i deplasmanda Celutstka’nın golüyle 1-0 devirdi. 28 sene evvel 14 eylül 1983’te yine Inter’i bu sefer Avni Aker stadında 1-0 yenmişti. Inter bize 14 Eylül’de yenilmekten bıktı biz Avrupa devlerini dize getirmekten bıkmadık!

Varsın Fenerbahçeli taraftarlar Benfica’yı, Atletic Bilbao’yu Inter’i destekleyedursun biz Şampiyonlar Ligi B grubunda ilk maçtan liderliği ele aldık ve liderliği de bırakmayacağız! Trabzonspor’un bu grupta hiç şansı yok diyen Ertem Şener’e de kapak olsun bu galibiyet. Gerçi kapağın alasını yüzünden anladık maç sonrası çıktığı canlı yayında. Yüzünden düşen bin parçaydı. Sıfır çeken fenerbahçe’ye inat forza Trabzon ulan!

Maçın yıldızı hiç şüphesiz ki Tolga’ydı. Bir çok gol pozisyonuna geçit vermedi. Celutska’nın golünde Halil’in o muhteşem volesini görmezden gelmemek gerekir. Colman ve Zokora orta sahada müthiştiler. Açıkçası Celutska’nın sağ bekte Marek Cech’in sol bekte oynaması beni cidden şaşırttı çünkü biz bu oyuncuları tam ters pozisyonlarda oynasınlar diye aldık. Gerçi takımımızın patronu Şenol Hocamız işini cidden iyi biliyor önünde saygı duyuyor ve karşısında ceket ilikliyorum.

Kim ne derse desin biz Trabzonspor olarak tüm dünyadaki Türklerin göğüslerini kabartmaya devam edeceğiz!

Aylar önce Atletic Bilbao maçı öncesi demiştim hala daha söylüyorum yarı finalde barcelona’yı finalde real madrid’i yenip şampiyonlar ligini kazanacağız!

2 comments on “Tarih Tekerrür, Trabzonspor Fenevlileri Rezil Eder!

  1. Yazı güzel ancak “…yarı finalde barcelona’yı finalde real madrid’i yenip şampiyonlar ligini kazanacağız! ” kısmı çok fazla ütopik geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir