Trabzonspor Tüm Oyunlara Rağmen Şampiyon Olacaktır!

Eskişehir maçından beraberlikle ayrıldık, hakemin yaptığı hataları falan herkes gördü. Özellikle fenerli arkadaşım Mehmet Ali Samlı ile izlediğim maçta hakemin yaptıklarına o da anlam veremedı. Bu şekilde bir maç yönetilemezdi çünkü. Hakem resmen Trabzonspor’un şampiyonluğunun karşısında duruyordu!

Bunun üzerine Bursa’da Anap Trabzon Esk milletvekili silahla vurularak öldürüldü! Bu maçtan sonra kalp krizi geçirenler de oldu. Herşeye rağmen bu takım şampiyon olacaktır! Ne tayyip’in fener’i tutması, ne de hakemlerin yaptıkları bizi durduracaktır. Biz anadolu takımlarına ağabeylik yapıp ellerinden tutarken onlar bizi arkamızdan vurmaya devam etsinler, dün 96’a es-es’i, 97’de vanspor’u küme düşüren de bizdik! Zamanı geldiğinde herkese haddini bildiririz.

Eskişehir maçında tüm oyuncularımız övgüyü haketti, canla başla mücadele ettiler. Ancak en özel teşekkürü Başarılı kalecimiz Tolga hakediyor. Burnu kırılmasına rağmen 90 dakikalık mücadeleyi tamamlamıştır. Oynadığı son 5 maçta sadece 1 gol yemiştir. Gaziantep maçında oynayabilmek için doktorlara da her türlü baskıyı yaptığından eminim. Ama o kaleyi koruyamasa da Bora’nın kaleye geçeceğinden ve Bora’nın da Onur’u ve Tolgayı aratmayacağından eminim.

Kalecilik konusunda Tolga’nın Şenol Hocamızın rekorunu kırmasını umuyorum. Bildiğiniz gibi Şenol Güneş 1112 dakika (12 maç) boyunca kalesinde gole izin vermeyerek Türk Liglerinde bu rekorun sahibidir. Tolga da son 4 maçta gol yememiştir. Umarım en kısa sürede iyileşir ve bu rekoru kırar…

Futbol’a siyaseti karıştıran bir kupa uğruna her türlü şikeyi yapmayı göze alan kişilerin bulunduğu bir ligde bileğimizin hakkıyla, bu sefer hakemlerin yanında başbakanı da yenerek şampiyon olacağız!

2004’te şampiyonluğumuzun elimizden alınmasına ses çıkartmayıp fenere destek çıkan başbakanımız bu sene de aynı oyunları yapıyor. Ama bu sefer şampiyonluğumuzu o kirli ellerinize bırakmayacağız!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir